Nasıl Çalışır?

1. Tempo Bilgisayar hangi hizmetleri sunuyor?

Tempo Bilgisayar bir Bilgisayar, tablet ve notebook tamiri servisidir. Tempo Bilgisayar’ı diğer servislerden ayıran, yerinizden tamir ücreti hakkında bilgi alabildiğiniz, uygun fiyat ve %100 müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunmasıdır. Ve tüm bu işleri kısa süre içerisinde gerçekleştirip sizleri cihazlarınızdan çok uzak kalmamanızı sağlamak.

2. Tempo Bilgisayar’la nasıl işlem başlatabilirim?

info@tempopc.com adresinden fiyat alarak başlayabilirsiniz. Cihazınızın marka model ve arızasını, varsa fotoğraflarını bize mail atarak önceden yaklaşık bir fiyat alabilirsiniz. Cihazınız firmamıza ulaştıktan sonra tam hasar tespiti yapılır. Daha sonra son tamir bedeli size iletilip onayınız alınmadan işe başlanmaz. Onayınızın ardından tamir edilip, testleri yapıldıktan sonra size ulaştırılır.

3. Tahmini fiyat nedir?

Tahmini fiyat: bilgisayar, notebook veya tabletinizin marka, model ve arıza nedeninin muhtemel tamir ve servis bedelidir. Genellikler birkaç alternatif olur. Örneğin dizüstü bilgisayarınızda görüntü gelmiyorsa en muhtemel sorunları sıralarız. Ekran kartında problem olabilir, ekrana giden kablosunda problem olabilir veya ekranınızda problem olabilir. Görüntü kaybında en sık rastlanan sorunlar bunlar olduğu için 3 durum içinde tahmini fiyat bilgisi size iletilir. Cihazınız servisimize geldikten sonra arıza tespiti yapılır ve son olarak arızanın ne olduğu ve masraf bilgisi sizin onayınıza sunulur. Onayınız alındıktan sonra tamir süreci başlar.

4. Hangi cihazları tamir ediyorsunuz?

Tempo Bilgisayar olarak bilgisayarları, tabletleri ve notebooklarınızı tamir ediyoruz.

5. Cihazım ne kadar sürede tamir edilir?

Cihazınızın arızasının türüne göre ve eğer parça gerektiriyorsa parça temin süresine göre değişir. Ve fakat genellikle arıza tespiti 1-2 iş günü sürmektedir. Onaydan sonra tamir süreci de 1-5 işgünü sürmektedir.

6. Cihazımı nasıl takip edebilirim?

Şu an için mail veya sms yolu ile müşterilerilerimizi bilgilendirmekteyiz. Web üzerinden takibini yapabileceğiniz sistemimiz üzerinde çalışmaktayız.

7. Müşteri hizmetlerine nereden ulaşırım?

0378 228 8881’den bize ulaşabilirsiniz.

8. Tempo Bilgisayar’ı nasıl tavsiye ederim?

Bizi Facebook, Twitter ve Instagram hesaplarımızdan takip ve tavsiye edebilirsiniz.

10. Cihazım açılmıyor nasıl fiyat alırım?

Cihazınızın açılmaması birçok farklı arıza sebebinden olabilir. Cihazınızı incelemeden bu farklılıkları anlayamadığımız için gerçek tamir bedeli, cihazınızı tarafımıza ulaştırılıp incelendikten sonra belirlenecektir.

11. Cihazıma sıvı teması oldu nasıl fiyat alırım?

Cihazınıza sıvı teması, suya düşmesi, üzerine bir sıvının dökülmesi ve ne kadar süre çalışır vaziyette sıvıya maruz kaldığına göre değişir. Cihazınızı incelemeden hangi parçaların hasar gördüğünü anlayamadığımız için gerçek tamir bedeli, cihazınızın tarafımıza ulaştırılıp incelendikten sonra belirlenecektir.

12. Ödemeyi ne zaman yapacağım?

Ödemeyi cihazınızı teslim alırken yapacaksınız.

13. Tempo Bilgisayar nerelerde hizmet veriyor?

Tempo Bilgisayar ağırlıklı olarak bulunduğu il olan Bartın ve çevre iller olan Kastamonu, Zonguldak, Karabük ve Safranbolu’ da hizmet vermektedir. tüm Türkiye'ye hizmet vermektedir. Önümüzdeki günlerde diğer büyükşehirlerde de şubeler açmayı hedeflemekteyiz.